Jeśli interesuje Was temat hortiterapii, chcielibyście pogłębić wiedzę w tym temacie, myślicie o zmianie zawodu, a może już wykonujecie ten zawód, ale potrzebujcie tzw. papierka potwierdzającego Wasze wykształcenie w tym kierunku, zapewne zainteresuje Was treść poniżej.

Zamieszczamy informację o prowadzonych i nadchodzących rekrutacjach na studia podyplomowe z Hortiterapii. Wszystkie pochodzą z renomowanych uczelni, gdzie zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów. Pod każdą propozycją znajduje się link, który przekieruje Was bezpośrednio do oferty danej uczelni.

 

KRAKÓW

Tutaj na zastanowienie macie najmniej czasu. W Krakowie pierwszy zjazd już 9 marca, ale z tego co wiemy są jeszcze dwa wolne miejsca. Kto pierwszy, ten lepszy.

http://hortiterapia.ur.krakow.pl/rekrutacja.html

 

OLSZTYN

W Olsztynie również aktualnie trwa nabór na kolejną edycję. Rekrutacja ruszyła 21.02 i potrwa do 18.03.

https://irk.uwm.edu.pl/pl/offer/REK_18_19_SP/programme/SP2016N/?from=field%3ASP2016N&fbclid=IwAR0qz1s_ZS7Q757HWcfOPCDB2qtL6phu1GwvmixGHDP2JaWkYunFYWIS1u8

 

POZNAŃ

W Poznaniu macie więcej czasu na zastanowienie, ponieważ studia ruszają w październiku. Jednak już teraz możecie się dowiadywać czy ruszy kolejna edycja i jakie musicie spełnić kryteria.

http://www.hortiterapia.edu.pl/index.html